Minu hinnapakkumine

Tooted : 0 tk Hinnapakkumise tooted »

ParkDisain OÜ

ParkDisain OÜ on pargi- ja linnamööbli müügiga tegelev Eesti ettevõte - meie eesmärgiks on pakkuda terviklahendusi nõudlikule kliendile. Esindame Euroopa juhtivate tootjate kvaliteettooteid, mis on elegantsed ja stiilsed olles samal ajal vastupidavad ja praktilised. Kaasaegne disain ja lai tootevalik kombinatsioonis mitmekülgse materjalikasutusega annab võimaluse pakkuda nii modernseid, innovatiivseid lahendusi kui ka klassikaliselt ajatuid väikevorme.

 

Toodete tehniline teostus, kvaliteet ja silmapaistev disain annavad oma ala spetsialistidele võimaluse täiendada maastikuarhitektuurseid projekte ning projekteerida läbimõeldud linnaruumi terviklahendusi. Paljud väikevormid kuuluvad erinevatesse tootesarjadesse ja laiast valikust on võimalik kokku kombineerida ainulaadne terviklahendus terve pargi või linnaruumi kujundamiseks.

 

 

Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008

 AS K&H  "Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt" piltide autor Mirko Traks.

 

 

 

Olulisel kohal kaubamärki kandvate toodete turustamisel on müüginõustamine ning professionaalne paigaldus. Pakutavate toodete hinnaklass sõltub eelkõige valitud materjalidest, tehnilisest keerukusest ja disainist. Igale kliendile personaalselt lähenedes, kliendi soovide ja eelarvega arvestades, suudame leida just Teile sobiva lahenduse.

 

Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008

AS K&H   "Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008" piltide autor Mirko Traks.

 

 

 

 

Kalamaja kalmistupark valiti 2009 aasta Eesti parimaks kommunaalrajatiseks!

 

Eesti Kommunaalmajanduse Ühing aastakonverentsill «Roheline linn» valiti 2009. aasta Eesti parim kommunaalrajatis, milleks osutus Põhja-Tallinna linnaosas asuv Kalamaja kalmistupark. Asjatundjate komisjon valis Kalamaja kalmistupargi välja 14 rajatise hulgast.

 

 

 

"Kalamaja kalmistupark"