Minu hinnapakkumine

Tooted : 0 tk Hinnapakkumise tooted »

Euroform W

Ajatult elegantne pargi- ja linnamööbel

Euroform W logo

 


 

Tootevalik

 

Euroform W pingid


Pingid

Euroform W prügikastid


Prügikastid

Euroform W  tuhatoosid


Tuhatoosid

Euroform W jalgrattahoidjad


Jalgrattahoidjad

Euroform W piirded


Piirded

Euroform W taimekonteinerid


Taimekonteinerid

 

 

 

 


 

Euroform W varikatused


Varikatused

Euroform W bussijaamad


Bussiootepaviljonid

 

 

 

 


 

Pargi- ja linnamööbel - aastast 1965

eurform w kvaliteetne tänava mööbel

Juba üle 50 aasta on Euroform K. Winkler olnud teerajajaks meid ümbritseva avaliku linnaruumi sisustamisel. Aastatega on muutunud Euroform W toodete disain, kuid mitte kvaliteet! Euroform W mitmekülgne, pilkupüüdev, kuid samas tagasihoidlik tootevalik on vormilt lihtne olles samas stiilne ja elegantne.

 

Suurt tähelepanu pööratakse jätkusuutlikule tootmisele mis algab parimate materjalide valikuga jätkudes keskkonnasõbraliku töötlemisega kus eesmärgiks on kõik ressursid maksimaalselt ära kasutada.

 

“Made in Italy” kvaliteedimärk

Loome linnaruumi sobivaid elemente ja rätseplahendusi eesmärgiga pakkuda esteetilisi ja silmapaistvaid tooteid, millel on innovaatiline disain ja huvitavad detailid ning mis sobituvad hästi keskkonda.

 

Tänapäevase linnamööbli kavandamine ja tootmine tähendab erineva avaliku ja erakasutuses oleva linnaruumi sisustamiseks mõeldud ideede elluviimist. Viimase 30 aastaga on linnaruumi sisustamine üha tähtsamaks muutunud. 

 

 

euroform w aastast 1965

 

eurform w tehtud Itaalias

Itaaliapärane stiilitunnetus ja Saksa täpsus iseloomustavad Euroform W pargi- ja linnamööblit, millel on iseloomulik mugavus ja vastupidavus mida täiendab elegantne stiil esindades parimat Itaalia disaini ja kvaliteeti. 

 

   

 

Materjalid

 


viimistlemata puit  

Viimistlemata puit

On võimalik tellida tooteid viimistlemata puidust, kuid tuleks silmas pidada, et töötlemata saarepuu ei sobi välikasutuseks. Selleks sobib rohkem eksootiline puit. "eurofom w” kasutab ainult FSC sertifikaadiga troopilist puitu. Mõne kuu möödudes tõmbub viimistlemata puit hallikaks. See ei tähenda, et puit on kahjustatud. Samuti ei mõjuta see linnamööbli vastupidavust ega kvaliteeti. Hallikas kiht kaitseb puitu ilmastikunähtuste eest ega vaja erihoolt.

Juhime tähelepanu, et töötlemata puidu välimust võivad alguses muuta tugevad vihmasajud. See võib põhjustada aluspinna või puidu küljes olevate detailide värvi mõningast muutust.

viimistletud puit  

Viimistletud puit

Puitmaterjali on võimalik tellida ka viimistletuna. Puitu töödeldakse õhukese vee baasil valmistatud laki kihiga. Selliste koostisosade nagu raskemetallide vältimine lakkides tähendab, et need ei ole nii vastupidavad kui vanasti. Ilmastiku, mehhaanilise kulumise ja ka vandalismi tagajärjel kaitsekiht kulub.

Selleks, et säilitada EW välimööbli ilu ja kvaliteeti ja kaitsta seda ilmastiku mõjude eest, on soovitav puitpindade kaitsekihti peale esimest talve uuendada ja seejärel korrata seda iga kahe aasta tagant. Tooted tuleb tehases peale kantud lakikihist puhastada ja töödelda uuesti sobiva lakiga. Värvitud või heledad (vähese pigmendisisaldusega) peitsid ei sobi välitingimustesse, kuna puitdetailid on ilmastikust väga mõjutatud. Seetõttu me lakkidele ega värvitutele/heledatele peitsidele garantiid anda ei saa.

kuumtsinkimine  

Kuumtsinkimine

Kuumtsinkimine vastavalt UNI EN ISO1461 standardile tagab optimaalse roostekaitse. Pealekantud kihi paksus on vähemalt 55 mikromeetrit. Tihtipeale ei ole pind täiesti sile, vaid kergelt lainjas. See on kuumtsinkimisel tavaline ega tähenda, et tegemist on defektiga. Kuumtsingitud pinnad omandavad lühikese ajaga mati halli tooni ja jäävadki selliseks.

 

Metallosi on võimalik tellida peaaegu kõigis RAL toonides (välja arvatud kiirgavad ja pärljad toonid) ja ka spetsiaalses värvitoonis “Corten effect” (roostes raud). Kui värvkate on saanud kahjustada, on soovitav seda viivitamatult parandada, et ära hoida edasine kahju.  

Pikaajalised garantiid

 


Heal tootel peab olema garanteeritud kvaliteet. Tänu aastakümnetega saadud kogemustele ning tootmise ja viimistlusviiside pidevale täiustamisele saab EW pakkuda oma kaubamärgiga toodetele järgmisi garantiisid:

euroform w kvaliteet  
  • kõvale puidule, nt iroko jms, 15-aastane mädanemisvastane garantii ilma hoolduseta;
  • kõvale puidule, nt saar jms, 8-aastane mädanemisvastane garantii asjakohase hoolduse korral;
  • kuumtsingitud toodetele 10-aastane roostevastane garantii;
  • pulbervärvitud toodetele 6-aastane koorumisvastane garantii minimaalselt 80 mikromeetrise värvkatte puhul. 500-tunnine soolvee katse vastavalt DIN 50021-SS või ISO 9227-le. Pulbervärvi UV-stabiilsus vastavalt Qualicoat garantiitabelile. Ülalmainitud garantiide eeltingimus on professionaalne ja nõuetekohane paigaldus/kasutus.

 

“Toodetud itaalias” kui garantiimärk